Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Monster HunterRated ★ 1.0
TenetRated ★ 4.5