Movies
Ratings
433
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5