Titles you rated
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0