Movies
Ratings
159
Kick-AssRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5