Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5