Movies
Ratings
516
First LoveRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 1.5
TeslaRated ★ 3.5
In the Shadow of IrisRated ★ 1.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Our minute SessionsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The High NoteRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.0
Time FreakRated ★ 2.5
My SpyRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0