Titles you rated
Blue LockRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
NANARated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 0.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0