Series
Ratings
19
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Twilight of the GodsRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5