Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5- PinwheelRated ★ 0.5
Next SoheeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Barefoot GenRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Blood & GoldRated ★ 3.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0