Titles you rated
Movie RoomRated ★ 5.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 0.5
BarakamonRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0