Movies
Ratings
97
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0