Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0