Series
Ratings
125
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Angel of DeathRated ★ 2.0
Black PeanRated ★ 2.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0- 오늘은 안녕Rated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5