Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5