Movies
Ratings
350
SpencerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
ColumbusRated ★ 5.0
Summer 1993Rated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Passing over the HillRated ★ 4.5- turn turn turnRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 5.0
SproutRated ★ 3.0
GuestRated ★ 3.0
Nanook of the NorthRated ★ 2.5
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 4.0
FrecklesRated ★ 2.5
WoodstockRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5- LingLingRated ★ 3.0