Titles you rated
Sing StreetRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0