Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5