Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0- Triad PrincessRated ★ 2.5
Only for LoveRated ★ 2.5
Hello, I'm At Your ServiceRated ★ 3.0
Accidentally in LoveRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5