Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 1.0
The World's EndRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
ReboundRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 3.5
- The Running ActressRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 0.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 0.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5