Titles you rated
Sixth SenseRated ★ 3.5- Code: Secret RoomRated ★ 1.5
- Good PeopleRated ★ 4.0
- 커플팰리스Rated ★ 2.5
Show Me The MoneyRated ★ 4.5
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 1.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5