Movies
Ratings
326
LoganRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 1.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0