Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0