Series
Ratings
12
The GokusenRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Code Blue Season 3Rated ★ 2.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.0
DearestRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5