Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0