Series
Ratings
24
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5