Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.5