Titles you rated
Badly In LoveRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Our MovieRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 2.5
EveRated ★ 3.5
Sonic Prime Season 3Rated ★ 5.0
Sonic Prime Season 2Rated ★ 5.0
Sonic Prime Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 2.5