Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0