Movies
Ratings
1250
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
JulesRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0