Series
Ratings
87
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Revenge of OthersRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0