Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5- Saving a DragonflyRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5