Series
Ratings
37- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
BTS: Bon VoyageRated ★ 5.0
Are You Sure?! Season 1Rated ★ 3.5