Movies
Ratings
393
Red NoticeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Princess SwitchRated ★ 1.0
He's All ThatRated ★ 1.0
Ticket to ParadiseRated ★ 1.5
Anyone But YouRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 0.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 3.0