Titles you rated
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.5- Big fishRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5