Movies
Ratings
60
BraveRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0