Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
An American CrimeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Late NightRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.5