Series
Ratings
172
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Your Friends and Neighbors Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0