Movies
Ratings
50
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0