Movies
Ratings
615
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 5.0
TakersRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 3.0
Big BangRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 5.0
DoomRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The BanquetRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 1.0
CarsRated ★ 1.0
American ReunionRated ★ 5.0