Movies
Ratings
70
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Love NowRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0