Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5