Series
Ratings
58
No Gain No LoveRated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0