Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Fat GirlRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Virgin SnowRated ★ 1.0
Autumn in New YorkRated ★ 2.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
ArdorRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Crazy WaitingRated ★ 1.0
Love Me NotRated ★ 2.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
Wanee & JunahRated ★ 2.0
The LoverRated ★ 3.0