Titles you rated
- Record of Lodoss War: Chronicles of the Heroic KnightRated ★ 4.0
- Record of Lodoss WarRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Koby-KobyRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 4.0