Movies
Ratings
28
OppenheimerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5