Movies
Ratings
280
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- The WindowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0