Series
Ratings
21
Doctor WhoRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5