Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Happiest SeasonRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Boundin'Rated ★ 4.0