Series
Ratings
304
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Dawson's CreekRated ★ 4.0- Lois & Clark: The New Adventures of SupermanRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5