Movies
Ratings
1058
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
French KissRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0